prasok-reishi-bio-raw-100g

Prášok Reishi BIO RAW 100g

13.48 s DPH

Huba Reishi bola používaná v mnohých ázijských kultúrach tisícky rokov pre svoje blahodárne účinky na zdravie.

Množstvo:

Kategórie: , , .
Brands

Popis

Huba Reishi bola používaná v mnohých ázijských kultúrach tisícky rokov pre svoje blahodárne účinky na zdravie.
Označuje sa ako „Zázračná huba“ tiež „Cisárska huba nesmrteľnosti alebo „huba večnej mladosti“, pre jej overenú schopnosť omladzovať organizmus. Je to skvelý antioxidant. Obsahuje okolo 200 rozličných vitamínov a minerálov, ktorých väčšia časť má antioxidačné účinky a preto pôsobí blahodárne na organizmus. V Reishi sa nachádza veľa alkaloidov, ktoré zachovávajú optimálnu pH hodnotu nášho organizmu.

Dôležitú úlohu vo vlastnostiach Reishi hrajú polysacharidy, ktoré sa vyskytujú predovšetkým v podobe beta-D-glukánov, spojených s aminokyselinami.

Reishi podporuje:
• Normálnu funkciu obehovej sústavy
• Prirodzenú obranyschopnosť – imunitný systém

Reishi huba z pomedzi 11-tich liečivých rastlín, ktoré pomáhajú v liečbe rakovinových ochorení stojí na 3. mieste. Mnohí odborníci, ktorí sa zaoberajú liečbou rakoviny odporúčajú použitie tejto huby ľuďom, u ktorých bola diagnostikovaná rakovina.

Čistý BIO produkt – biomasa v práškovej forme s obsahom celého spektra aktívnych zložiek z podhubia a mladých plodníc z húb, najmä polysacharidov, betaglukánov, fytosterolov (provitamín D2) a enzýmov bez vedľajších prísad.
Neobsahuje chemické farbivá ani konzervačné látky.

Odporúčaná denná dávka: 3 čajové lyžičky (2-3g). Pridajte do čerstvej šťavy alebo vody (250ml), dobre zamiešajte. Pijeme 2x denne.

Pozn.: Vyššie uvedený text nie je zdravotným tvrdením, ktoré má za účel vyvolať v zákazníkovi dojem, že výrobok je potravina s pozitívnym dopadom na ľudské zdravie. Text je interpretáciou informácií z verejne dostupných zdrojov.

Nakoľko od 14. 12. 2012 podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 nesmieme uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie – preto Vás prosíme, aby ste si dohľadali vplyv obsiahnutých látok daného výrobku na ľudské zdravie sami z verejne dostupných zdrojov. Ďakujeme za pochopenie!

Zloženie: Leskokôrovka obyčajná – Reishi (Ganoderma lucidum):100% – prášok z huby*.
*= Z ekologického poľnohospodárstva.

 

Nutričné hodnoty na 100g / 100ml produktu:

Energia 110kJ / 26kcal

Tuky 2,1g
Sacharidy 79,8g
– z toho Cukry 12g
Vláknina 7,7g
Bielkoviny 12,6g
Soľ 0,037g

 

Krajina pôvodu: Čína

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu