Prášok ACAI BIO

Prášok ACAI 100% BIO 70g

14.88 s DPH

Množstvo:

SKU:81759d4e418c. Kategórie: , .
Výrobca:
Brands

Popis

Prášok ACAI 100% BIO 70g

Acai je jedným z pokladov amazonskej džungle. Je tradičnou súčasťou jedálnička obyvateľov Brazílie. V súčasnej dobe je bobuľové ovocie acai pre svoje výborné nutričné ​​vlastnosti nesmierne populárny tiež v Európe a USA. Je vysoko výživné a obsahuje mimoriadne množstvo antioxidantov. Antioxidanty sa v acai nachádzajú v podobe fenolov a antocyanín, ktoré sú zodpovedné za tmavo modrú farbu plodov. Ďalej je bohaté na nenasýtené mastné kyseliny omega 3, 6 a 9, vitamíny a minerály.

Acai od Iswari je 100% ovocná dužina sušená mrazom (lyofilizovaná), čo je najkvalitnejší spôsob konzervácie, ktorý ponecháva ovociu maximum pôvodných chuťových i nutričných vlastností.

Použitie: Prášok z acai vzdialene pripomína chuť sušených čučoriedok. Primiešajte 1 lyžičku do ovocnej šťavy, džúsu, šalátu, mliečneho alebo ovocného koktailu, dezertu, jogurtu, apod a získajte okrem exotickej príchuti zdroj výdatných živín pre svoje telo! Nespracovávajte prášok z acai od Iswari pri teplotách vyšších ako 40 st. C, aby v ňom zostali zachované všetky živiny v pôvodnej forme. Otvorený sáčok uchovávajte v chladničke!

Hmotnosť: 70g

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu