3158_925.82

Prášok Green DETOX MIX BIO RAW 200g

12.48 s DPH

Detox mix je skvelá zmes starostlivo kombinovaných superfoods pre Váš nápoj zo zelených potravín. Obsahuje sladkovodnú riasu Spirulinu, Chlorellu, mladý Jačmeň a prášok zo pšeničných klíčkov.

Množstvo:

Kategórie: , , .
Brands

Popis

Unikátna kombinácia detoxikačnej zmesi zo štyroch veľkých zelených superpotravín, prispieva k zdravému a aktívnemu životnému štýlu. Zmes má vysokú nutričnú hodnotu, je bohatá na bielkoviny, enzýmy, vitamíny (A, B komplex, C, E a K), minerálne látky (železo, vápnik, draslík, horčík, fosfor), vlákninu, esenciálne aminokyseliny, a chlorofyl.

GREEN DETOX MIX má silný antioxidačný účinok. Absorbuje škodlivé voľné radikály, a tým spomaľuje starnutie a posilňuje imunitný systém.

Vďaka obsiahnutému chlorofylu sa upraví prekyslenie organizmu na zásadité prostredie, taktiež očistí črevá a upraví trávenie. Obsahom kyslíka podporuje v tele tvorbu červených krviniek. Napomáha regenerácii buniek. Zároveň môže zmes s jej zložením poslúžiť aj ako prevencia rakoviny. Vhodné je zmes pridávať do zeleninových alebo ovocných nápojov alebo smoothies.

Pozn.: Vyššie uvedený text nie je zdravotným tvrdením, ktoré má za účel vyvolať v zákazníkovi dojem, že výrobok je potravina s pozitívnym dopadom na ľudské zdravie. Text je interpretáciou informácií z verejne dostupných zdrojov.

Nakoľko od 14. 12. 2012 podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 nesmieme uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie – preto Vás prosíme, aby ste si dohľadali vplyv obsiahnutých látok daného výrobku na ľudské zdravie sami z verejne dostupných zdrojov. Ďakujeme za pochopenie!

Zloženie: Spirulina* (25%), Chlorella* (25%), mladý jačmeň* (25%), prášok z pšeničných klíčkov* (25%).
*= Z ekologického poľnohospodárstva.

 

Výživové hodnoty v 100g výrobku:

Energia: 1338,33kJ / 320,1kcal

Tuky 5,06g
– z toho Nasýtene mastné kyseliny 0,62g
Sacharidy 12,07g
– z toho Cukry 2,91g
Vláknina 31,55g
Bielkoviny 40,8g
Soľ 0,43g

 

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu