Chlorella Japan s kolagénom

Chlorella Japan s kolagénom 750tbl

24.32 s DPH

Množstvo:

SKU:9e0ef4d753b5. Kategória: .
Výrobca:
Brands

Popis

Chlorella Japan s kolagénom 750tbl

Chlorella je jednou z najstarších foriem rastlinného života na Zemi a obsahuje mnohonásobne viac chlorofylu ako ostatné zelené rastliny. Bola objavená už v roku 1890 holandským mikrobiológ MW Beijerinckom a je celosvetovo známa pre svoje pozitívne účinky.

Je cenená predovšetkým pre bohatý komplex živín, ktoré zaisťujú detoxikáciu organizmu, posilnenie imunitného systému, kompletnú výživu a zdravý bunkový rast.

Jednotka z Japonska

Chlorella je najviac konzumovaná v Japonsku, kde je výživovým doplnkom číslo jedna. Viac ako desať miliónov Japoncov ju užíva pravidelne. Japonsko je tiež jej najväčším producentom. Chlorella Japan pochádza z chránenej prírodnej oblasti v súostroví Rjúkjú s čistým vzduchom a čistou vodou, bohatou na minerálne látky. Tablety Chlorelly Japan obsahujú iba 100% riasu s vysokým obsahom chlorofylu a látky CGF.

Pozitívne účinky Chlorelly Japan:

–        Pomáha z organizmu odstraňovať ťažké kovy, toxíny a ďalšie jedovaté látky.

–        Regeneruje bunky.

–        Čistí tráviace ústrojenstvo, obnovuje zdravú črevnú mikroflóru.

–        Pomáha neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov.

–        Podporuje celkovú regeneráciu organizmu, zvyšuje energiu a vitalitu.

–        Posilňuje imunitný systém.

–        Má vplyv na tvorbu červených krviniek a hemoglobínu.

–        Prispieva k zachovaniu zdravej kože a slizníc.

–        Pôsobí ako prírodný antioxidant.

Chlorofyl

Chlorofyl obsiahnutý v riase (nad 3,5%) pomáha z vnútorných orgánov tela a tkanív odstraňovať ťažké kovy, chemické toxíny a ďalšie jedovaté látky. Podporuje kožný metabolizmus, hojenie rán a vredov. Spoločne so železom výrazne podporuje zdravú krvotvorbu.

Rastový faktor CGF

Chlorella obsahuje unikátnu substanciu – rastový faktor CGF (Chlorella Growth Factor), ktorý je jej základnou zložkou. Je tvorený jadrom chlorelly (peptidy, proteín, nukleové kyseliny) a ďalej predovšetkým polysacharidmi, betaglukánmi, sírou a mangánom. V našom tele pracuje na zabezpečenie bunkového rastu a regenerácii buniek. CGF vzniká počas intenzívnej fotosyntézy a umožňuje rýchly rast riasy, každá jej bunka sa behom 20 – 24 hodín rozmnoží na štyri nové.

CGF naviac obsahuje významné množstvo mangánu, ktorý má priaznivý vplyv na ochranu DNA, bielkovín a lipidov pred oxidáciou. Pomáha udržiavať zdravé kosti, pôsobí na energetický metabolizmus a prispieva k normálnemu formovaniu spojivového tkaniva.

Kolagén

Kolagén je základnou stavebnou bielkovinou tvoriacou spojivové tkanivá pohybového aparátu. Pomáha pri regenerácii kĺbových tkanív a rastu svalovej hmoty. Vyživuje vlasy, kožu a nechty. Je dôležitý pre jedincov vo vývine, osoby nadmerne zaťažujúce kĺby (športovcov, ťažko pracujúcich) a staršiu generáciu.

Vitamín C

Vitamín C chráni DNA, bielkoviny a lipidy pred oxidáciou. Vitamín C tiež podporuje tvorbu kolagénu, funkciu nervového a imunitného systému počas a po telesnom cvičení. Napomáha lepšej absorpcii z nehemového železa (železo z rastlinných zdrojov). Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Vláknina

Vláknina Chlorelly má schopnosť na seba viazať pesticídy a ďalšie odpadové látky, ktoré potom odvádza z tela von. Je dôležitá pre peristaltiku čriev a podporuje rast prospešných baktérií v hrubom čreve. Je bohatá na minerály, ktoré organizmus používa na neutralizáciu kyslého prostredia, v ktorom sa množia patogénne baktérie, vírusy, plesne a kvasinky (predovšetkým Candida albicans). Svojim zásaditým pôsobením znižuje prekyslenie organizmu, spôsobené predovšetkým konzumáciou rafinované stravy chudobnej na minerálne látky (cukor, sladkosti, limonády, živočíšne tuky, atď.).

Pre koho je Chlorella prospešná

Pre všetkých, ktorý potrebujú doplniť vitamíny, minerály a ostatné dôležité živiny. Nutričná podpora Chlorelly Japan je vynikajúca pre jedincov s oslabeným organizmom, pri chronických ochoreniach a rekonvalescencii, pri otrave ťažkými kovmi, atopických ekzémoch či astme, ďalej pre ľudí pracujúcich v znečistenom prostredí, pri užívaní steroidov a antibiotík. Je ideálnym doplnkom pri pôste aj diétach. Vďaka vysokému obsahu všetkých aminokyselín je vhodná nielen pre športovcov a ťažko pracujúcich, ale aj pre vegetariánov.

Spôsob použitia

Pri očiste organizmu je najlepšie začať s 2 g denne a zvyšovať postupne dávky počas týždňa až na 5 g denne. Tablety je vhodné zapiť pohárom vody. Ako prevencia postačí príjem 2-3 g denne. Na terapeutické použitie je možné brať denne 10 g aj viac bez vedľajších účinkov. Iba zriedka je sprievodným javom plynatosť, čo je dôsledok zrýchlenej črevnej činnosti. Tento stav sa upraví, ako náhle dôjde k prečisteniu tráviaceho ústrojenstva

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu