Kakaové boby drvené BIO RAW 200g

Kakaové boby drvené BIO RAW 200g

6.23 s DPH

Množstvo:

SKU:0486980b803a. Kategórie: , , .
Brands

Popis

Kakaové boby drvené BIO RAW 200g

Kakaové bôby BIO sa získavajú z plodov kakaovníkov Theobroma cacao, ktoré sa pestujú v prirodzenom prostredí, bez akýchkoľvek zásahov do životného cyklu a použitia chemických postrekov. Z kakaových bôbov sa súborom drviacich a mlecích procesov získava kakaový prášok, ktorý je základom pri výrobe čokolády. Čokoláda je svetovo najpoužívanejšia a najobľúbenejšia sladká maškrta.

Kakaové bôby BIO sú sušené pri nízkych teplotách, kde prebieha špecifická fermentácia. Bôby neobsahujú toľko horkých látok, ale zachovávajú si všetky biologicky aktívne látky. Vbôboch sa nachádza významné množstvo vitamínov a minerálnych látok. Cenný je aj obsah zlúčenín s antioxidačnými účinkami, ktoré sú v prirodzenej forme.

Kakaové bôby BIO majú vďaka látkam ako tryptofán, arginín, dopamín, fenyletylamín a anandamid na človeka povzbudzujúce účinky. Pozitívne vplývajú na nervový systém človeka a prispievajú k uvoľneniu organizmu. Prinášajú pocity šťastia a potešenia. Anandamid, tryptofán a dopamín majú vplyv na celkovú náladu človeka. Arginín pomáha zvyšovať ľudské libido. Vitamíny skupiny B a vitamín E zas pozitívne ovplyvňujú funkcie a činnosť mozgu. Preto sa kakaovým bôbom BIO pripisujú antidepresívne účinky a sú balzamom na myseľ.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu