Chlorella Japan 750tbl

Chlorella Japan 750tbl

19.85 s DPH

Množstvo:

SKU:b90572c8ba40. Kategórie: , .
Výrobca:
Brands

Popis

Chlorella Japan 750tbl

Jednobunková mikroskopická riasa chlorella blahodárne pôsobí na celý ľudský organizmus. Je totiž najbohatším prírodným zdrojom chlorofylu, minerálov, vitamínov a ďalších výživných látok, ktoré prospievajú nášmu zdraviu i vitalite.

Chlorella je jednou z najstarších foriem rastlinstva na zemi a obsahuje mnoho krát viac chlorofylu než iné zelené rastliny. Bola objavená v roku 1890 holandským mikrobiológom M. W. Beijerinckom a je celosvetovo známa pre svoje pozitívne účinky.

Je cenená hlavne pre bohatý komplex živín, ktoré poskytujú detoxikáciu organizmu, posilnenie imunitného systému, kompletná výživu a rast zdravých buniek.

Chlorella je najviac konzumovaná v Japonsku, kde je číslo jedna ako výživový doplnok. Viac ako desať miliónov Japoncov ho používa pravidelne. Japonsko je tiež najväčším výrobcom. Chlorella Japan pochádza z chránenej krajinnej oblasti v súostroví Ryukyu s čistým vzduchom a čistou vodou, bohatou na minerály.

Pozitívne účinky Chlorella Japan:

Pomáha organizmu odstrániť ťažkéh kovy,toxínov a iné jedovaté látky.

Regeneruje bunky.

Čistí tráviacI trakt, obnovuje zdravú črevnú mikroflóru.

Pomáha neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov.

Podporuje celkovú regeneráciu tela, zvyšuje energiu a vitalitu.

Posilnenie imunitného systému.

Vplyv na tvorbu červených krviniek a hemoglobínu.

Prispieva k udržaniu zdravej kože a slizníc.

Pôsobí ako prírodný antioxidant.

Čistí celý organizmus

Chlorofyl obsiahnuté v riase (nad 3,5%) pomáha telu z vnútorných orgánov a tkanív odstrániť ťažké kovy, chemické toxíny a iné jedovaté látky. Spoločne so železom, vitamínom B12 a kyselinou listovou výrazne podporujú zdravú kvotvorbu.

Vláknina chlorelly má schopnosť viazať pesticídy a iné odpadové látky, ktoré potom odvádza von z tela. Je dôležitá pre črevnú peristaltiku a podporuje rast prospešných baktérií v hrubom čreve. Je bohatá na minerály, ktoré telo využíva na neutralizáciu kyslého prostredia, v ktorom rastú patogénne baktérií, vírusy, plesne a kvasinky (najmä Candida albicans). Svojím zásaditým posobením znižuje prekyslenie organizmu spôsobené hlavne konzumáciou rafinované stravy chudobnej na minerálne látky (cukor, sladkosti, limonády, živočíšne tuky, atď.). Je bohatým komplexom živín.

Chlorella je bohatá zásobáreň živín. Obsahuje kompletný proteín všetkých ôsmich základných esenciálnych aminokyselín, sacharidy, minerály, vitamíny, enzýmy, chlorofyl, nukleové kyseliny, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny, vlákninu a vzácny rastový faktor CGF.

Chlorella obsahuje unikátne látky – rastový faktor CGF (Chlorella rastový faktor), ktorá je jeho základnou zložkou. Tvorí ju jadro chlorelly(bielkoviny, peptidy, nukleové kyseliny) a najmä polysacharidy, betaglukany, síra a mangán. Naše telo pracuje na zabezpečení bunkového rastu a regenerácii buniek. CGF vzniká počas intenzívnej fotosyntézy a umožňuje rýchly rast rias, každá jej bunka sa počas 20-24 hodín rozmnoží na štyri nové. Okrem toho, CGF obsahuje značné množstvo mangánu, ktorý má pozitívny vplyv na ochranu DNA, bielkovín a lipidov pred oxidáciou. Pomáha udržiavať zdravé kosti, pôsobí na energetický metabolizmus a prispieva k normálnej tvorbe spojivového tkaniva. Posilňuje imunitný systém.

Pre koho je chlorella prospěšná?

Pre všetkých, ktorí potrebujú doplniť vitamíny, minerály a ďalšie dôležité živiny.

Nutričná podpora Chlorella Japan je vynikajúca pre ľudí s oslabeným organizmom, pri chronických chorobách a zotavení,pri otrave ťažkými kovmi, atopických ekzémoch alebo astme, pre ľudí pracujúcich v znečistenom prostredí, pri užívaní antibiotik a steroidov. Je ideálnym doplnkom pri pôste a diétnych programoch. Vďaka vysokému obsahu aminokyselín je vhodný nielen pre športovcov a ťažko pracujúcich, ale aj pre vegetariánov.

Užití

Pri očiste organizmu je najlepšie začať s 2 g denne a postupne zvyšovať dávky počas týždňa až #160;na 5 g denne. Odporúča sa tablety zapiť pohárom vody. Ako prevencia stačí príjem 2-3 g denne. Pre terapeutické použitie je možné užívať 10 g aj viac denne bez vedľajších účinkov. Len zriedka je sprievodným znakom nadúvanie, čo je výsledok zrýchlenej črevnej činnosti. Tento stav sa upraví,akonáhle nastane prečistenie tráviaceho traktu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu