Kokosový olej  BIO RAW VEGAN 300ml

Kokosový olej BIO RAW VEGAN 300ml

6.80 s DPH

Množstvo:

SKU:702c355fd252. Kategórie: , , .
Brands

Popis

Kokosový olej  BIO RAW VEGAN 300ml

Za studena lisovaný kokosový olej v BIO a RAW kvalite, ktorý sa vyrába z čerstvých kokosových orechov, pôvodom z Indie. Je to jeden z najčistejších prírodných olejov všetkého druhu, ktorý si zachováva nutričný obsah čerstvého kokosu.

Najvhodnejšia voľba na varenie!

Tento BIO kvalitný olej má ľahkú textúru, s vôňou a chuťou čerstvého kokosu. Vynikajúco sa kombinuje s inými chuťami a môže sa použiť v širokej škále receptov.

Kokosový olej zlepšuje trávenie a vstrebávanie vitamínov, minerálov a aminokyselín, ktoré sú rozpustné v tukoch. Je bohatý na polyfenoly, železo a vitamíny E a K.

Tento vynikajúci zdroj energie je aj silným prírodným antioxidantom – pomáha telu bojovať proti vírusom a baktériám, predchádzať vzniku vrások, starnutiu pokožky a je tiež účinný pri problémoch s poškodenými vlasmi.

Určite ho ocenia ľudia, ktorí majú problémy so srdcom, normálnou hladinou cholesterolu v krvi, krvným tlakom a metabolizmom.

Možno sa niekomu nebude pozdávať vysoký obsah tukov, no takmer 2/3 zo všetkých, ktoré obsahuje, podporujú imunitný systém, pôsobia antibakteriálne , sú ľahko stráviteľné a následne premenené na energiu.

Asi 50% z nasýtených mastných kyselín, tvorí kyselina laurová, ktorá je známa pre svoje antivírusové a antibakteriálne vlastnosti.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu