Káva Fitness mletá

Káva Fitness mletá 250g

10.76 s DPH

Množstvo:

SKU:ae52d12b1861. Kategória: .
Výrobca:
Brands

Popis

Káva Fitness mletá 250g

Káva Fitness Coffee je úplne prírodný produkt určený na ozdravenie organizmu bez akejkoľvek nutnosti upustiť od vášne posedieť pri šálke dobrej kávy. S obsahom viac ako 16-tich najzdravších a najprospešnejších bylín je káva Fitness Coffee navrhnutá tak, aby bolo telo obohatené o silné antioxidanty a živiny. Káva Fitness Coffee pomáha:

– urýchľuje metabolizmus,
– redukuje hmotnosť,
– urýchľuje svalové zotavenie,
– zvyšuje energiu,
– očisťuje telo od škodlivých látok, ako sú voľné radikály, a to vďaka vysokému obsahu antioxidantov a zmesi unikátnych bylín, – vytvára ochranný štít v tele pred škodlivými látkami. Zloženie:
100% prírodná talianska mletá káva

káva, horký pomaranč, sladké drievko, kardamónu semienka, škorica, yerbamate, lístky zeleného čaju, mäta, sladká mäta, sladká pomeračnová kôra, zelený aníz, korene rhodiola rosea, kurkuma, čínsky badián, zázvor, klinček, lístky citrónu železník

Energetická hodnota na 100 g: 45,57 kJ/11, 32 kcal
– bielkoviny: 0,33 g
– sacharidy: 1,64 g
– tuky: 0,2 g Dávkovanie: Pre najlepšie účinky odporúčame konzumovať 2-3 šálky denne s hmotnosťou 7 g Balenie: 250 g, mletá Upozornenie: Nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy, osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami, hypertenziou. Konzumáciu konzultujte so svojím lekárom. Krajina pôvodu Taliansko.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu