Vločky pohánkové  BIO 250g

Vločky pohánkové BIO 250g

1.70 s DPH

Množstvo:

SKU:e448e5b99653. Kategórie: , .
Výrobca:
Brands

Popis

Vločky pohánkové  BIO 250g

Pohánka má jemnú orechovú príchuť a obsahuje vzácnu esenciálnu aminokyselinu lyzín, ktorej obsah je až štvornásobne vyšší ako u iných obilnín. Lyzín pôsobí antibakteriálne a antivírusovo a hrá kľúčovú úlohu v produkcii kolagénu. Pohánka je skvelým zdrojom kvalitných, ľahko stráviteľných bielkovín. Pre vegetariánov je vynikajúcou náhradou mäsa. Má vysoký obsah vlákniny, horčíka, mangánu, medi a zinku. Obsahuje tiež B komplex vitamínov, ktoré podporujú zdravý vzhľad pokožky a vlasov.

Výborne sa hodia na desiatu, obed ale aj večeru. Vločky si môžete zamiešať do vášho obľúbeného ovocného šalátu, jogurtu, pripraviť z nich chutnú kašu, alebo poslúžia aj ako dobrý základ do karbonátok, či rôznych zeleninových alebo zemiakových placiek.

Je to prirodzene bezlepkový výrobok, takže si ich môžu dopriať aj ľudia, ktorí dodržujú bezlepkovú diétu.

TIP!

Skúste si vločky pomlieť na múku a máte dokonalý základ na prípravu rôznych sušienok, palaciniek alebo iných sladkých pokušení.

Príprava

Varte 2 minúty v mlieku alebo v rastlinnom nápoji (napríklad sójové mlieko), alebo len zalejte vriacou vodou a nechajte 3 minúty odstáť. 1 porcia = 50g vločiek na 150 ml tekutiny.

Zloženie

Pohánkové vločky z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu