psyllicol-s-prichuti-ananasu-100g_14219773

Psyllicol s príchuťou Ananásu 100g

4.67 s DPH

Množstvo:

Kategória: .
Výrobca:
Brands

Z dôvodu čerstvosti produktov a skladových zásob sa výrobky tejto značky objednávajú vždy v pondelok a naskladňujú sa v piatok ten istý týždeň (vtedy ich odosielame)

Popis

Psyllicol® je rozpustná vláknina Psyllium Dr. Popova obohatená o obľúbenú ananásovú príchuť. Psyllium Dr. Popova oceníte pri chudnutí – pri konzumácii nalačno vyvoláva pocit nasýtenia, čím sa zmenšuje túžba po jedle. Doplnok stravy.

Odporúčané dávkovanie: Najlepšie je užívanie Psyllia Dr. Popov nalačno zhruba pol hodiny pred jedlom. 1-2 čajové lyžičky (2,5-5 g) Psyllicolu rozmiešame v pohári vody (30 ml na každý 1 g Psyllicolu) a dôkladne zapijeme ďalšou šálkou tekutiny (min 250 ml) – bylinným čajom, ovocnou šťavou a pod. Maximálna denná dávka vlákniny Psyllium Dr. Popova je 5 čajových lyžičiek (12,5 g). Množstvo možno rozdeliť do niekoľkých denných dávok, ktoré je potrebné dôkladne zapíjať. Psyllicol je potrebné užívať s odstupom min. 1 hodiny od ostatných liekov a doplnkov stravy. Psyllium Dr. Popova môžete použiť aj do polievok, omáčok, jogurtov, ako súčasť müsli apod. Maximálna denná dávka obsahuje 10,75 g psyllia.

Zloženie: Psyllium, ananásová aróma, inulín, steviolglykosid.

 

Výrobca: Česká Republika

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu