kvapky-bylinne-pecen-a-zlcnik-50ml

Kvapky bylinné Pečeň a žlčník 50ml

3.49 s DPH

Originálne bylinné kvapky Pečeň & žlčník s obsahom bylín dôležitých pre správnu činnosť pečene, žlčníka a ich detoxikáciu.

Množstvo:

Kategória: .
Výrobca:
Brands

Z dôvodu čerstvosti produktov a skladových zásob sa výrobky tejto značky objednávajú vždy v pondelok a naskladňujú sa v piatok ten istý týždeň (vtedy ich odosielame)

Popis

Originálne bylinné kvapky Pečeň & žlčník s obsahom bylín dôležitých pre správnu činnosť pečene, žlčníka a ich detoxikáciu – pestrec, artičok, púpava, repík, čakanka, zádušník.

Účinky bylinných kvapiek Pečeň & žlčník:
Bylinné kvapky Pečeň & žlčník obsahujú šesť druhov vynikajúcich bylín, dôležitých pre správnu činnosť pečene a žlčníka a ich detoxikáciu.
Pestrec mariánsky a artičok udržujú normálnu činnosť pečene a významne prispievajú k ich detoxikáciu, púpava udržiava normálnu funkciu pečene a stimuluje trávenie. Repík udržiava normálnu funkciu žlčníka a pečene, čakanka a zádušník dopĺňajú dôležité horčiny.

Odporúčané dávkovanie a spôsob použitia:
3x denne užívať 20 kvapiek tinktúry. Tinktúru je možno nakvapkať aj do nápoja, napr. vody, čaju. Odporúčaná denná dávka (60 kvapiek) obsahuje po 17mg všetkých obsiahnutých bylín.

Upozornenie:
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.
Ukladajte mimo dosahu detí.
Pred použitím pretrepať, ľahký zákal nie je na závadu.

Zloženie: voda, jemný kvasný lieh (40% obj.), Artičok vňať, pestrec plod, púpava list, repík vňať, čakanka vňať, zádušník vňať.
100g výrobku obsahuje à 2,37g všetkých menovaných bylín.

 

Krajina pôvodu: Česká Republika

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu