Vajahit 200g

Vajahit 200g

2.18 s DPH

Množstvo:

SKU:067c01dfe83e. Kategórie: , .

Popis

Vajahit 200g

Vajahit – sušená náhrada vajec bez cholesterolu.

Základnou zložkou tohto výrobku je sójová bielkovina, škrob, syrovátka, kukuričná múka a lecitín. Je vhodný ako stály pomocník do kuchyne alebo ako vhodný pomocník na cestách vďaka svojej jednoduchej použiteľnosti a baleniu. Obsahuje minimálne množstvo cholesterolu oproti vajíčku. Znižuje energetickú hodnotu jedál.

Vajahit – sušená náhrada vajec plne nahradí vajce všade tam, kde ho používate. Používa sa napr. do palaciniek, buchiet, zemiakových placiek, na obalovanie rezňov, do sekanej – skrátka všade tam, kde použijete celé vajce alebo žĺtok. Nenahradzuje bielok, preto ho nie je možné použiť na šľahanie. Vajahit – sušená náhrada vajec bol skúšaný v pekárňach, cukrárňach a jedálňach, kde sa dobre osvedčil pri pečení a varení.

1 polievková lyžica Vajahitu nahradí 1 celé vajce. Nehrozí žiadna nákaza salmonelózou, nerozbije sa, má dlhú trvanlivosť (aj po otvorení) a nižšiu cenu než vajce. Pri použití Vajahitu – náhrada vajíčok k príprave pokrmov má surovina veľmi dobrú pojivosť a žltkavú farbu, takže vám plne nahradí vajce.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu