Múka ryžová celozrnná 500g

Múka ryžová celozrnná 500g

1.49 s DPH

Množstvo:

SKU:52af3f2052c7. Kategórie: , .
Výrobca:
Brands

Popis

Múka ryžová celozrnná 500g

Firma Kroner sa radí medzi už klasické slovenské mlyny a baliarne s netradične širokou ponukou v rámci stredoeurópskeho trhu. My vám teraz ponúkame ich vysokokvalitné celozrnné múky a to nielen z obilnín, ale i strukovín či ryže. Už je len na vás, akú múku si zvolíte pre prípravu pokrmu. Zaručiť vám však môžeme chutnosť a čerstvosť Múk celozrnných Kronera tiež ideálnosť pre vaše diéty. Celozrnná múka má oproti klasickej bielejoveľa viac živín, vitamínov a pod. Je to spôsobené tým, že oproti klasickej bielej múke nie je zbavená otrúb a klíčkov, ktoré majú najvyšší obsah týchto látok. Rozdiel v obsahu vápnika, železa, zinku, horčíka a celého radu vitamínov je v priemere o 70% až 80% viac. Tiež majú výraznejšiu chuť, preto odporúčame, ak nie ste na celozrnné múky zvyknutí, postupne ich pridávať do klasickej bielej stále vo väčšom pomere.
Okrem rôzneho zloženia sú samozrejme delené podľa hrúbky mletia atď. Pre tých, čo majú zvýšenú citlivosť na lepok, je v ponuke napr. múka hrachová, ryžová či špaldová, ktoré sú bezgluténové.
Dôležité je mať na pamäti, že nie každá Múka Kroner je vhodná na varenie či pečenie samostatne. Niektoré ako je napr. hrachová, sú vhodnejšie, ak sa zamiešajú s inými typmi múk, kedy vznikne lepšia konzistencia a tiež objavíte chutné a zaujímavé kombinácie, ktorými vynovíte vaše recepty.

 

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu