makovnik-s-amrantom-bezglutenovy-250g

Makovník s amarantom bezgluténový 250g

3.48 s DPH

Jemné čerstvé pečivo s makom a posypom z chrumkavého amarantu. Koláč neobsahuje glutén a ani mlieko.

Množstvo:

Popis

Jemné čerstvé pečivo s makom a posypom z chrumkavého amarantu. Koláč neobsahuje glutén a ani mlieko.

Výborne poslúži ako dezert ku káve alebo k čaju, no najmä na pohostenie návštevy, ktorá nemôže/nechce konzumovať glutén. Toto voňavé mäkké pečivo si s jeho príjemnou chuťou určite obľúbia deti i dospelí.

Amarant, ktorým je makovník posypaný, je prirodzene bezlepkový. Pri varení zanecháva podobnú vôňu ako kukurica. A práve s pufovaným amarantom je posypaný tento skvelý koláč.
Amarant obsahuje viacero pozitívnych látok, ale najviac bielkoviny. Je ideálny v období tehotenstva alebo dojčenia pre jeho vysoký obsah vápnika, železa a horčíka. Tieto látky sa teplom nestrácajú, preto aj vo forme pečeného makovníka dostaneme do seba dôležité a potrebné stavebné prvky nášho tela.

Po otvorení spotrebujte do 3dní.
Určené k priamej spotrebe.
Balené v ochrannej atmosfére. Balenie obsahuje sáčik s absorbérom kyslíka, ktorý nie je určený na konzumáciu.

Zloženie: bezgluténová zmes (mletý mak 50%, pohánková múka, bezgluténový pšeničný škrob, ryžová múka, sójová múka, kypriace látky /dohydrogebfosforečnan so-dný a hydrogenuhličitan sodný/, kukuričný škrob, zemiakový škrob, stabilizátory /xantan a guma tara/, jedlá soľ, aróma), cukor, vajcia, repkový olej, voda, puffované amarantové zrno (0,5%), konzervant: kyselina sorbová

Alergény: sója, vajcia

 

Krajina pôvodu: Česká Republika

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu