SuperSnack konopný proteín-lucuma BIO RAW

SuperSnack konopný proteín-lucuma BIO RAW 60g

1.81 s DPH

Množstvo:

SKU:adf5be670882. Categories: , , , , , .
Výrobca:
Brands

Popis

SuperSnack konopný proteín-lucuma BIO RAW 60g

BIO / RAW raňajkové zmesi ISWARI sú unikátne tým, že sú tzv. živou stravou (RAW) – jednotlivé ingrediencie neboli nikdy spracované pri vyššej teplote ako  42°C. Zachovávajú si tak plnohodnotné nutričné zloženie také, ako majú pôvodné plodiny. Okrem toho obsahujú Superpotraviny (Superfoods), čo sú potraviny s mimoriadnymi nutričnými kvalitami. Zmesi od ISWARI sú mierne dosladené kokosovým cukrom. Je to chuťovo veľmi lahodné nerafinované sladidlo s karamelovým nádychom a nízkym glykemickým indexom (GI = 35), obsahujúce vysoké množstvo minerálov.

Zmes obsahuje vysoký podiel pomaly stráviteľných sacharidov a dodá tak energiu na veľmi dlhú dobu bez toho, aby nadmerne zaťažovala telo nezdravými cukrami (glykemický index cca 40). Tak zmesi prinášajú dlhodobejší pocit nasýtenia. Vďaka jedinečnej receptúre je zmes nielen zdravá, ale aj veľmi chutná.

POUŽITIE: Zalej zmes 60 ml vody či rastlinného, alebo bežného mlieka, zamiešaj lyžičkou (zospodu kelímka) a získaš tak 120 g kaše. Tip: doporučujeme kombinovať s čerstvým ovocím.
ZLOŽENIE RAŇAJKOVEJ ZMESI KONOPNÝ PROTEÍN + LUCUMA

BIO pohánková krupica, BIO lucuma (14%), BIO naklíčený bezlepkový ovos, BIO kokosový cukor, BIO mandľová múka, BIO konopný proteín (8%), BIO hrozienka Sultánky

Bližší popis jednotlivých ingrediencií:

Pohánková krupica

Obsahuje vysoké množstvo pomaly vstrebatelných sacharidov a tiež bielkoviny s komplexnejším zložením ako obilniny. Prirodzene obsahuje veľa minerálov a vitamínov. Pohánka je bohatá na vitamíny skupiny B a minerály (draslík, horčík, fosfor, železo, vápnik, atď.).

Vločky z bezlepkového a naklíčeného ovsa

Ovsené vločky sú bohaté na pomaly metabolizované sacharidy a sú prirodzeným zdrojom minerálov a vitamínov. Ovos v zmesiach ISWARI je bezlepkový a naklíčený!

Mandľová múka

Jemné rozomleté mandle. Znižujú kyslosť organizmu, obsahujú veľa minerálov a mononenasýtených tukov. Obsahuje antioxidanty, bielkoviny, vlákninu, minerály (vápnik, horčík, draslík, zinok, atď.), vitamín E, vitamíny skupiny B (biotín, riboflavín, niacín), kyselinu listovú.

Lucuma

Ovocie z Peruánskych And. Patrí medzi dnes zabudnuté plodiny. V minulosti bývala cenenou potravinou Inkov. Má lahodnú krémovú chuť s jemnou príchuťou vanilky. Je bohatá na pomaly vstrebatelné sacharidy, minerály (vápnik, železo, fosfor), beta-karotén a vitamín B3

Konopný proteín

50% bielkovina z konopných semienok s kompletným zložením aminokyselín. Prirodzene obsahuje vyvážené množstvo nenasýtených mastných omega kyselín.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu