Raňajky zmes mladý jačmeň banán BIO RAW

Raňajky zmes mladý jačmeň banán BIO RAW 800g

16.96 s DPH

Množstvo:

Kategórie: , , , .
Výrobca:
Brands

Popis

Raňajky zmes mladý jačmeň banán BIO RAW (4x800g) 3,2 kg

Raňajková zmes v RAW kvalite s obsahom superpotravín s mimoriadnymi nutričnými kvalitami.

Zdravá a chutná zmes s vysokým obsahom pomaly stráviteľných sacharidov, ktorá dodá energiu na dlhú dobu bez zaťaženia tela nezdravými cukrami.

Pohánková krupica obsahuje vysoké množstvo pomaly vstrebateľných sacharidov a ďalej bielkoviny s komplexnejším zložením ako obiloviny. Prirodzene obsahuje radu minerálov a vitamínov.
Vločky z naklíčeného ovosu sú bohaté na pomaly metabolizované sacharidy a sú prirodzeným zdrojom minerálov a vitamínov. Navyše ovos je bezgluténový (bezlepkový)!
Mandľová múka je z jemne mletých mandlí. Znižuje kyslosť organizmu, obsahuje radu minerálov a mononenasýtené zdravé tuky.
Mladý jačmeň patrí medzi najobľúbenejšie zelené potraviny z dôvodu obsahu minerálov, vitamínov a ďalších živín. Jedná sa o zomleté mladé výhonky nabité energiou prírody. Neobsahuje glutén (lepok)!
Banán obsahuje radu minerálov (najmä horčík). Okrem toho sa jedná o ľahko stráviteľné ovocie, ktoré nám dodáva energiu vďaka vysokému obsahu cukrov
Naklíčená nelúpaná pohánka je stráviteľnejšia, pretože pri klíčení sa aktivujú enzýmy a štiepia organické látky. Navyše naklíčená pohánka výborne chutí a chrumká..

Príprava: 4 veľké polievkové lyžice zalejte teplým (do 40°C) rastlinným či bežným mliekom alebo vodou.
Zamiešajte a čakajte 2 minúty. Pridajte plátky čerstvého ovocia (banán, jahody, jablko, apod.). Môžete dosladiť sirupom z agáve či kokosovým cukrom.
Zmes možno prisypať do inej, napr. cereálnej kaše a zvýšiť tak jej nutričnú hodnotu, pridať do jogurtu, a pod.

Zloženie:

pohánková krupica*, banánový prášok* (18%), bezgluténový (bezlepkový) ovos naklíčený* – vločky, mandľová múka*, naklíčená pohánka*, kokosový cukor*, mladý jačmeň* (2%).
*= Z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Analýza na 100g / 100ml produktu:

Tuky 7,3g
– z toho Nasýtené mastné kyseliny 0,9g
Sacharidy 63,3g
– z toho Cukry 24,1g
Bielkoviny 10,7g
Soľ 18mg
Vláknina 10,9g

Nutričné hodnoty na 100g / 100ml produktu:

Energia 1441kJ / 344kcal

Alergény:

Môže obsahovať stopy gluténu (lepku).

 

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Pridajte svoju recenziu